Рішення колегії

 
 

Рішення колегії
Р І Ш Е Н Н Я

колегії при голові райдержадміністрації

 

від ______________ протокол     №

 

«Про виконання Програми профільного навчання в ЗНЗ району»

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу освіти районної державної адміністрації В.Ф.Шерена «Про виконання районної програми профільного навчання в ЗНЗ району» колегія при голові райдержадміністрації  в и р і ш и л а :

 

1.Інформацію  «Про виконання районної Програми профільного навчання в ЗНЗ району в 2007 – 2011 рр.» взяти до відома.

2. Продовжити термін дії програми впровадження профільного навчання в загальноосвітніх закладах району на 2011, 2012 роки.

3. Відділу освіти спільно з управлінням фінансів районної державної адміністрації:

3.1 Здійснити конкретні практичні заходи для відкриття та повноцінного функціонування освітніх округів та забезпечення їх шкільними автобусами.

3.2  Зміцнити навчально-методичну і матеріально-технічну базу загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ст. у яких здійснюється профільне навчання.

4.  Відділу  освіти райдержадміністрації:

4.1 Активніше використовувати можливості позашкільних навчальних закладів для допрофільної підготовки та профільного навчання.

4.2  Розширювати охоплення сільських дітей позашкільною освітою з метою допрофільної підготовки учнів.

4.3 З метою поліпшення якості освіти здійснити  серйозний аналіз мережі закладів освіти району для створення ефективного освітянського середовища та впровадження профільного навчання відповідно до вимог програми.

4.4 Укласти угоду з районним центром зайнятості про співпрацю, в рамках якої передбачити зустрічі старшокласників з представниками різних професій, конкурси, семінари, ярмарки, систему роботи по профорієнтації.

4.5 Вирішити проблеми фінансування  профільного навчання при необхідності додаткових освітніх послуг через кооперацію державних, громадських, приватних коштів. Розглянути ці питання на засіданнях піклувальних рад  закладів освіти.

4.6 Продовжити роботу над проблемою якості освіти в профільних класах, класах з поглибленим вивченням окремих предметів, створивши системи моніторингу якості освіти.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови райдержадміністрації з соціальних питань Третяк О.М.

 

Голова колегії,  голова районної

державної адміністрації                                      Н.В.КуртогузСоздан 10 июн 2011 
Ширяївська Района Державна Адміністрація